VT Farm - шаблон joomla Форекс

مدل دیگری از یونیت هواساز موجود می باشد که فن های آن، اواپراتور، باطری های گرمایشی و فیلتر در سقف جانمایی می شوند و کمپرسور و کندانسور آن میتواند زیر ماشین نصب گردد. یونیت هواساز جهت نصب بر روی سقف که معمولا مشکل محدودیت ارتفاع را دارا می باشند به صورت کاملا بهینه از لحاظ ابعادی ساخته می شود. فن با دو پروانه شعاعی هوا را تخلیه و آن را از طریق یک اواپراتور و موتور الکتریکی به مجاریه سقف می رساند.

واحد کمپراسور هسته اصلی سیکل تبرید را تشکیل میدهد.
 کمپرسور می تواند به صورت نیمه بسته و یا باز بسته به نوع منبع تغذیه باشد. شرکت سپند تهویه صرفا از کمپرسورهای شناخته شده در جهان و مطابق با نیاز خاص مشتری استفاده میکند. در شرایط عادی از کمپرسورهایی با قابلیت کنترل ظرفیت استفاده میگردد. موتورها با توجه به منبع تغذیه عرضه شده و معمولا دارای حفاظت اضافه بار می باشد.

کندانسورهای قوی و دارای فن های آکسیال، فیلتر درایر، مبدل حرارتی با فین های مخصوص می باشد. جهت سهولت در تمیز کاری کندانسور فن ها میتواند با چند حرکت دست به آسانی چرخیده شود.

با توسعه مداوم در فن آوری کمپرسورهای بسته و معرفی مبردهای سازگار با محیط زیست، پکیج یونیت های سقفی به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به انتخاب سازنده های واگن های قطار به عنوان روش موثر جهت ارائه تهویه و هوای مطبوع به مسافران می باشد.

شرکت سپند تهویه قابلیت طراحی و تولید پکیج یونیت های سقفی با ظرفیت های تبرید 15 کیلووات الی 42 کیلووات را دارا می باشد.
 واحد RMP میتواند به صورت جداگانه و یا به صورت جفتی جهت پوشش تمام ظرفیت تبرید و تهویه مطبوع مناسب واگن های مسافران مورد استفاده قرار گیرند. تمام ماژول های ایده آل برای هر دو وسیله نقلیه جدید و یک پارچه سازی سیستم عامل مناسب واگن ها موجود می باشد. کلیه ماژول ها از استنلس استیل ضد زنگ ساخته شده و کویل های مسی مبدل حرارتی آن ها را جهت دشوارترین شرایط آب و هوایی مناسب ساخته است. استفاده از کمپرسورهای بسته یونیت را از تعمیر و نگهداری پر هزنیه بی نیاز ساخته است. کمپرسورهای دوقلوی به کار گرفته شده در مدارهای جداگانه سیکل تبرید اجازه میدهد که مدارهای سیکل تبرید تحت عملکرد کمپرسور مستقل به صورت ترمواستاتیک عمل کند و از خرابی کمپرسور و نشت مورب جلوگیری میکند. فیلتر های هوا به راحتی قابل دسترس و ظرف مدت کوتاهی قابل تعویض می باشد. یکی دیگر از پکیج یونیت های سقفی شرکت سپند تهویه مدل A/C بوده که برای قطار و LRV واگن های مسافری بسیار مناسب می باشد.

یونیت های سقفی TRS در ظرفیت های 28 کیلووات الی 42 کیلووات قابل طراحی و تولید می باشد.

مزایای استفاده از واحد TRS A/C :

- قابلیت اطمینان بالا و چرخه عمر کم

- کاملا خودکار و کاملا هوابند و عایق شده

- دستگاه کنترل میکروپروسسوری

- مبرد سازگار با محیط زیست

- نصب آسان و هزینه تعمیر و نگهداری پایین

ویژگی های استاندارد:

- مدارهای تبرید غیر قابل نفوذ، حداکثر رساندن قابلیت اطمینان

- کمپرسورهای اسکرال کارآمد جهت ارائه قابلیت اطمینان بیشتر، کاهش مصرف انرژی و سر و صدای پایین

- جدیدترین سیستم کنترل میکروپروسسوری و قابلیت سازگاری با مبرد های سازگار با محیط زیست

- کیلووات به کیلووات سبک ترین واحد تهویه مطبوع در صنعت